Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
