Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Bundle
sr: Пакет
