Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: Node ID
vi: ID node

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Published
vi: Đã công bố
