Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Last changed
be: Апошняя змена

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Bundle
be: Набор

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія
