Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Last changed
ca: Canviat per última vegada

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Reusable
ca: Reutilitzable

en: Latest revision
ca: Última revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte
