Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Translatable
gu: અનુવાદયોગ્ય

en: Bundle
gu: બંડલ
