Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Published
is: Birt
