Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Administration
ja: 管理

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Node ID
ja: ノードID

en: Label
ja: ラベル

en: Unknown
ja: 不明

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Published
ja: 掲載

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Last changed
ja: 最終変更

en: Translatable
ja: 翻訳可能

en: Bundle
ja: バンドル

en: Reusable
ja: 再利用可能

en: Layout ID
ja: レイアウト ID

en: Latest revision
ja: 最新のリビジョン

en: Default revision
ja: デフォルトのリビジョン

en: Block revision ID
ja: ブロックのリビジョンID
