Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak
