Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
