Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой
