Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Translatable
sk: Prekladateľný

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Reusable
sk: Opätovne použiteľné
