Node Inspector (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Published
sq: Publikuar
