Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Published
af: Gepubliseerd
