Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Computed
fa: محاسبه شده

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Bundle
fa: بسته
