Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published
fr: Publié

en: Computed
fr: Calculé

en: Block ID
fr: ID bloc

en: Last changed
fr: Dernière modification

en: Translatable
fr: Traduisible

en: Bundle
fr: Type

en: Reusable
fr: Réutilisable

en: Layout ID
fr: ID mise en page

en: Latest revision
fr: Dernière version

en: Default revision
fr: Version par défaut

en: Block revision ID
fr: Identifiant (ID) de version du bloc
