Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Translatable
gl: Traducible

en: Bundle
gl: Paquete

en: Reusable
gl: Reutilizable
