Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Bundle
he: חבילה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
