Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Administration
id: Administrasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: Node ID
id: ID Node

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Block ID
id: ID blok

en: Last changed
id: Perubahan terakhir

en: Translatable
id: Dapat diterjemahkan

en: Bundle
id: Bundel

en: Reusable
id: Dapat digunakan kembali

en: Layout ID
id: ID Tata Letak

en: Latest revision
id: Revisi terbaru

en: Default revision
id: Revisi standar
