Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
