Node Inspector (1.0.0-beta5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Bundle
ps: بنډل
