Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Translatable
ka: თარგმნადი
