Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Published
kk: Жарияланған
