Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Bundle
lt: Paketas
