Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Computed
nl: Berekend

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Last changed
nl: Laatst aangepast

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Bundle
nl: Bundel

en: Reusable
nl: Herbruikbaar

en: Layout ID
nl: Layout-ID

en: Latest revision
nl: Laatste revisie

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: Block revision ID
nl: Revisie-ID van blok
