Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Translatable
oc: Tradusible

en: Bundle
oc: Paquet
