Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
