Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Computed
pl: Obliczono

en: Block ID
pl: ID bloku

en: Last changed
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Reusable
pl: Wielokrotnego użytku

en: Layout ID
pl: ID układu

en: Latest revision
pl: Ostatnia wersja

en: Default revision
pl: Domyślna wersja

en: Block revision ID
pl: ID wersji bloku
