Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: Translatable
ar: قابل للترجمة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Layout ID
ar: معرف النسق
