Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu
