Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Published
bg: Публикувано
