Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Published
bs: Objavljeno
