Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Translatable
cs: Přeložitelný

en: Latest revision
cs: Poslední revize

en: Default revision
cs: Výchozí revize
