Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Published
eu: Argitaratua

en: Last changed
eu: Azken aldaketa

en: Translatable
eu: Itzulgarria
