Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno
