Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Bundle
hy: Փաթեթ
