Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Translatable
ne: अनुवादित

en: Bundle
ne: पोका
