Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Label
te: లేబుల్

en: Unknown
te: తెలియని

en: Translatable
te: అనువదించదగిన
