Node Inspector (1.0.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Unknown
sv: Okänd

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Last changed
sv: Senast ändrad

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Reusable
sv: Återanvändbar

en: Latest revision
sv: Senaste version

en: Default revision
sv: Förvald version
