Node Inspector (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Translatable
ur: قابلِ ترجمہ

en: Bundle
ur: بنڈل
