Node Inspector (1.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Translatable
am: መተርጎም ይሚችል

en: Bundle
am: ቅርቅብ
