Node Inspector (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Published
bn: প্রকাশিত
