Node Inspector (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
