Node Inspector (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Published
eo: Publikigita

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Bundle
eo: Fasko
