Node Inspector (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Published
se: Almmuhuvvon
