Node Layout builder (3.0.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: block
af: blok
