Node Layout builder (3.0.1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: hidden
az: gizli

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Node
az: Material

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: node
az: material

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Button
az: Düymə

en: Close
az: Bağlı

en: block
az: blok

en: Map
az: Xəritə

en: Info
az: Məlumat

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: Row
az: Sıra

en: Styles
az: Üslublar
