Node Layout builder (3.0.1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Node
bs: Nod

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: node
bs: nod

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: block
bs: blok

en: Column
bs: Kolona
