Node Layout builder (3.0.1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: hidden
cs: skryto

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Node
cs: Uzly

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: node
cs: uzel

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Attributes
cs: Atributy

en: Button
cs: Tlačítko

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Close
cs: Zavřít

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: block
cs: blok

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Map
cs: Mapa

en: Double
cs: Dvojité

en: Border color
cs: Barva okraje

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Row
cs: Řádek

en: Primary
cs: Primární

en: Styles
cs: Styly

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Responsive
cs: Responzivní
