Node Layout builder (3.0.1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: block
dz: ལེབ་དུམ།
